КРОПИВНИЦЬКИЙ

Попри кризу підприємства Кіровоградщини 2008 року отримали позитивний фінансовий результат

0

Підприємства й організації Кіровоградської області за попередніми даними отримали позитивний фінансовий результат (сальдо) від звичайної діяльності до оподаткування в сумі 211 млн. грн. прибутку 2008 року.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в головному управління статистики в області.

Статистичний аналіз свідчить, що за видами економічної діяльності найбільший позитивний фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування очікують одержати підприємства сільського господарства, мисливства, лісового господарства – 283,3 млн. грн. та торгівлі; ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку – 34,1 млн. грн. За видами промислової діяльності – підприємства хімічної та нафтохімічної промисловості – 82,2 млн. грн., машинобудування, ремонту та монтажу машин та устаткування – 30,8 млн. грн.

За попередніми даними значно поліпшили свій фінансовий стан порівняно з 2007 роком підприємства діяльності транспорту та зв’язку, будівництва, фінансовий результат яких зріс на 11,1 млн. грн., 4,8 млн. грн. відповідно. Підприємства, які займалися фінансовою діяльністю, збільшили фінансовий результат у 2,8 раза.

Але кризові явища, зауважили в управлінні, значною мірою позначилися на результатах фінансово-господарської діяльності підприємств промисловості, де прибутковий фінансовий результат змінився на збитковий, та торгівлі; ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку, де прибутковий фінансовий результат зменшився майже вдвічі.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus