КРОПИВНИЦЬКИЙ

В Олександрії визначили 7 чудес району

0

Відділ культури й туризму Олександрійської райдержадміністрації вніс пропозиції щодо об`єктів, які можуть бути включені до туристично-рекреаційного маршруту в рамках підготовки до участі у загальнонаціональній акції «7 чудесних туристичних маршрутів України».

Про це повідомляє сайт РДА.

До переліку внесено такі об’єкти.

Пам’ятка природи місцевого значення «Кам`яна стінка» на території села Андріївка, який займає територію 18 га. Кам`яна природна стіна висотою близько 6 метрів, поблизу протікає річка Кам`янка, на берегах якої ростуть рослини, занесені до Червоної книги України.
На території села Олександрівка на початку ХХІ століття після Різдва Христового представниками РУНвіри збудовано перший і єдиний в Україні язичницький храм Богу Сонця.

«Лікарівська балка», ботанічний заказник загального значення, площею 70,00 га, розташований на території Лікарівської сільської ради (село Лікарівка). На його території збережено багато видів рослин, занесених до Червоної Книги.

Олександрійський кінний завод на територія того самого села Лікарівки.
До переліку також внесено ландшафтний заказник «Велика й мала Скелі», який знаходиться на території Протопопівської сільської ради й займає площу 15 га. На цій благодатній землі розташовано лікувальне озеро, яке знаходиться на території ландшафтного заказника «Велика і Мала Скелі». Привертає увагу перш за все не тільки мальовничістю ландшафту, а й унікальним по своїм лікувальним властивостям штучне озеро.

Березівський православний храм. У 1792 - 1794 р.р. на кошти поміщика Йосипа Бржеського в селі Березівці збудовано сільську дерев`яну церкву на честь Йосипа Обручника, яку відвідав російський поет Афанасій Фет.

Пам`ятний знак земляку, козаку, філософу, поету, Семену Климовському.
Його ім`я стало широко відомим, завдяки авторській пісні «Їхав козак за Дунай», яка вважається українською народною піснею. Його останнє місце проживання — село Припутні, що біля Нової Праги.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus