КРОПИВНИЦЬКИЙ

Ющенко жалкує, що підписав держбюджет

0

Президент Віктор Ющенко називає помилкою підписання ним державного бюджету на 2009 рік. Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу ICTV в неділю ввечері.

Ющенко вкотре розкритикував принципи формування бюджету і макроекономічні показники, на яких він формувався.

Голова держави відзначив, що Верховна Рада, приймаючи бюджет, виходила з політичних мотивів. Зокрема, за словами Президента, депутати вважали, що краще увійти в рік “з погано акцентованим економічним документом, чим без нього, і тут політичний чинник був ключовим”.

При цьому Ющенко підкреслив, що всі розуміли, що з цим документом країна жити не зможе. Як приклад Президент навів той факт, що в бюджеті передбачається економічний приріст, тоді як насправді відбувається економічний спад. “Я думаю, що це бездумна, непрофесійна і незрозуміла амбіція. Ми повинні жити в чесних координатах”, - сказав Ющенко, відзначивши, що неправильне обрахування розвитку економіки призведе до невиконання бюджету і, як наслідок, до незабезпечення соціальних стандартів населення.

В той же час Голова держави підкреслив, що він не збирається впливати на бюджетний процес: “Я не маю на меті знайти ручне управління і коректувати бюджет. Я хочу донести, що в цій країні за те, що відбувається в економіці, в соціальному житті, організації робочих місць, відповідає уряд і персонально прем’єр-міністр”, - сказав він.

Також Ющенко висловився за необхідність існування стабільності влади і для цього, перш за все, на переконання Президента, повинна існувати стійка парламентська більшість, яка може разом з урядом узяти на себе відповідальність за ситуацію в державі.

За матеріалами УНІАН
 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus