КРОПИВНИЦЬКИЙ

Вчора понад 100 представників «СопроМАТу» пікетували Кіровоградську обласну ДАІ

0

У Кіровограді незадоволені високими штрафами автомобілісти пікетували будівлю обласної Державтоінспекції вчора, 5 лютого.

Участь в акції взяли понад 100 водіїв, які представляли обласну громадську правову організацію «СопроМАТ».


Люди висловлювали обурення з приводу методів роботи працівників дорожньо-постової служби, а також необґрунтовано високих штрафів за незначні порушення з боку водіїв.

Зокрема, у декларації, яку учасники мітингу вручили керівництву обласної ДАІ, до міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка висувалися вимоги негайної скасувати всі нововведені закони, які стосуються дорожнього руху, особливо збільшення транспортного збору. За словами одного з активістів «СопроМАТу» Сергія Запорожця, нові правила потребують доопрацювання і громадського обговорення.


«Враховуючи хаотичність виходу цих законів, їх неможливість виконання, влада свідомо сприймає водіїв як потенційних злочинців. Ми вважаємо, що залишити чинними можна лише ті пункти, які передбачають покарання за грубі порушення правил дорожнього руху. Це значне перевищення швидкості, проїзд на червоне світло, управління транспортом у нетверезому стані, створення аварійної ситуації тощо», - підкреслив Запорожець.


Учасники пікету висунули звинувачення працівникам ДАІ у тому, що вони самі не дотримуються нововведених заборон, зокрема, це стосується розмов по мобільному телефону під час управління автомобілем.

Як повідомив начальник Центру громадських зв`язків обласної ДАІ Сергій Кузьменко, починаючи з 17 листопада 2008 р. управління отримало 96 скарг від водіїв на неправомірне складання протоколів порушень.


«Під час перевірці отримали підтвердження лише 3 скарги. Працівники ДАІ, які складали протоколи, покарані, притягнуті до адміністративної відповідальності. Решта скарг виявилася безпідставними», - повідомив Кузьменко.

За його словами, керівництво обласної ДАІ готове розглядати будь-які претензії до роботи своїх співробітників, але лише якщо це будуть конкретні факти.
За матеріалами "Главреда".

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus