КРОПИВНИЦЬКИЙ

Суддя, який вів справи щодо витребування майна профспілок Кіровоградщини, взяв самовідвід

0

Суддя Мельник В.В., який вів справи щодо витребування майна профспілок Кіровоградщини, взяв самовідвід.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в прес-центрі Федерації профспілок області.

За його інформацією, 3 лютого Ленінський місцевий суд Кіровограда мав слухати одночасно одинадцять справ з однаковим формулюванням: про витребування майна з чужого незаконного володіння.

Профспілкова сторона прибула на суд із відповідними документами. Однак судове засідання не відбулося.
До відповідачів вийшов голова Ленінського місцевого суду В.К.Кореняк, який повідомив, що суддя Мельник В.В. взяв самовідвід від ведення справ щодо витребування майна з чужого незаконного володіння, які були передані йому на розгляд.

У свою чергу керівники ФПО та обласних організацій профспілок теж подали заяви про відвід судді Мельника В.В. з метою усунення сумнівів в об’єктивності та упередженості розгляду справ. Голова суду запевнив, що надалі судові справи не розглядатимуться без другої сторони процесу — відповідачів.

Профспілкові активісти, які чекали у ФПО рішення суду, готові були пікетувати суд, вимагаючи від третьої влади справедливих і неупереджених рішень, та суд було відкладено. А тим часом голова ФПО та голови обласних організацій профспілок подали апеляційні скарги на рішення Ленінського місцевого суду від 17.11.2008 року, ті самі, які непрямо, але визнали дійсними рішення конференцій невідомо яких профспілок.

Як повідомляв «Кіровоград.proUA.com», Федерація профспілок Кіровоградської області заявляла про спробу незаконного захоплення влади в федерації. Про це йшлося в заяві організації. У ній зазначалося, що випадково голова Федерації профспілок області Олександра Залевська дізналася, що вона не голова федерації, а її керівником обрано «на невідомій конференції відомого в Кіровограді бізнесмена Олександра Варванського. Аналогічні рішення прийнято й щодо 10 членських організацій ФПО».

За інформацією прес-центру федерації, в судах розглядаються позови про витребування майна з чужого незаконного володіння з боку опонентів керівництва ФПО.


Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus