КРОПИВНИЦЬКИЙ

Проти мешканця Кіровоградщини порушено кримінальну справу за «ліву» горілку

0

Податкова міліція Кіровоградщини порушила кримінальну справу проти мешканця Олександрійського району за виготовлення і збут небезпечної для здоров’я горілки.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в прес-службі ДПА в області.

За її інформацією, громадянин В., який не мав свідоцтва про реєстрацію суб’єкта господарської діяльності та ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями заробляв на продажу горілки, яку сам виготовляв.

У об’ємному посуді змішувались вода та спирт. Як показав обшук правоохоронців, вони етикетки, контретикетки, марки акцизного збору, ковпачки із алюмінієвої фольги були для різних видів горілки й свідчили ніби про різних виробників.

У правопорушника вилучено 50 літрів спирту, 180 пляшок фальсифікованих горілчаних напоїв, біля тисячі етикеток, двохсот контретикеток і трьохсот кольєреток різних видів та найменувань та всю іншу атрибутику підпільного виробництва.

Як засвідчили результати науково-дослідного інституту судових експертиз, вилучена рідина є дійсно алкогольним напоєм кустарного виробництва та за своїми фізико-хімічними показниками не відповідає вимогам держстандарту. Акт судово-медичної експертизи вбачає в ній речовину, яка є небезпечною для здоров’я людини, оскільки вміст супутніх сивушних масел перевищує норму вчетверо.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus