КРОПИВНИЦЬКИЙ

Безробітними на Кіровоградщині здебільшого стають через плинність кадрів та сезонний характер роботи

0

Більшість звільнень громадян із роботи в Кіровоградській області пов’язана з плинністю кадрів та сезонним характером роботи.

Про це повідомляє директор обласного центру зайнятості Марина Родіонова в інформації для ЗМІ.

«Аналізуючи дані про попереднє місце роботи незайнятих громадян, які звернулися до служби зайнятості області у січні поточного року, не можна виокремити галузі чи підприємства, які «постачають» на ринок безробітних. Здебільшого звільнення громадян з роботи пов’язане з плинністю кадрів та сезонним характером роботи. Так, у поточному році до центрів зайнятості звернулися колишні працівники майже 1500 підприємств, установ та організацій області. З майже 4,8 тис. шукачів роботи, які зареєструвалися в службі зайнятості, близько 700 осіб раніше працювали за межами області», — сказано в повідомленні.

За інформацією Марини Родіонової, зафіксовано окремі випадки, коли підприємства з різних причин звільняють значну чисельність своїх працівників. Наприклад, у січні поточного року до Голованівського районного центру зайнятості звернулося більше 360 колишніх працівників ТОВ «Побузький феронікелевий завод», звільнених у зв’язку із скороченням штатів. Через закінчення сезонну цукроваріння до центрів зайнятості звернулися понад 60 осіб із ЗАТ «Новомиргородський цукор» та понад 150 робітників ЗАТ «Олександрійський цукровий завод».

Така сама ситуація спостерігається у Кіровограді. В січні поточного року до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості в пошуках роботи звернулося близько 750 осіб із майже 350 підприємств міста. Серед них 50 працівників ВАТ «Кіровоградський завод будівельних матеріалів №1», робота якого носить сезонних характер.

Усього за даними Головного управління статистики області протягом 9 місяців минулого року було звільнено з підприємств 47, 7 тис., а прийнято на роботу 50 тис. громадян. Обіг робочої сили склав 95%.

«На нашу думку, це – нормальний процес, адже люди шукають кращої роботи, а роботодавці – кваліфікованих працівників», — зауважує директор обласного центру зайнятості.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus