КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Чернігові винесено вирок замовнику і виконавцям замаху на вбивство, скоєного в Кіровоградській області

0

Днями в Чернігові було винесено вирок за замахом на вбивство, що було скоєне у Кіровоградській області.

Про це повідомив сайт «Високий вал» з посиланням на прокурора Чернігівської області Анатолія Василевського.

Злочин було скоєно на Кіровоградщині ще в 2003 році.

Аби вберегти життя потенційної жертви і викрити злочинців, працівники міліції інсценували вбивство цього чоловіка та організували розміщення в місцевій газеті некролога про його «трагічну загибель».

Тоді ж за підозрою у підготовці вбивства на замовлення було затримано трьох осіб. Слідчі прийшли до висновку, що один з них, директор заводу, і був безпосередньо замовником. Він конфліктував із профспілковим ватажком свого підприємства і вирішив у такий спосіб розібратися з ним.

Другий затриманий прийняв «замовлення» і змусив третього підшукати кандидатуру кілера. Але четвертий — чоловік, якого було найнято на цю роль — виявився законослухняним і розповів про пропозицію працівникам УБОЗу. Слідство було завершене і результати передані на розгляд суду.

З тих пір суд у Кіровоградській області виносив вирок за цією кримінальною справою тричі. Щоразу докази вини замовника, а двічі — і виконавця-координатора, розцінювались як недостатні. Відповідно, третій співучасник «розплачувався за всіх» термінами покарання у 15, а за другим і третім вироками — 10 і 10 з половиною років.

Ці вироки скасовувались Верховним судом України за касаційними поданнями прокуратури. Після третього скасування Верховний суд відправив дану кримінальну справу для розгляду в Чернігівську область.

Вирок Чернігівського суду засудив не лише найнятих виконавців, а і замовника вбивства, якому визначено міру покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі. Особу, яка з корисливих мотивів взялася за виконання такого «замовлення», спонукала третього співучасника до пошуків кілера і надала для нього вогнепальну зброю, засуджено до десяти років позбавлення волі.

Ще одного співвиконавця злочину — до п’яти років позбавлення волі

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus