КРОПИВНИЦЬКИЙ

Ющенко вимагає від Стельмаха покарати банки, які не повертають людям депозити

0

Президент Віктор Ющенко вимагає від голови Нацбанку Володимира Стельмаха встановити перелік банків, які допускають неповернення або несвоєчасне повернення громадянам депозитів та застосувати заходи впливу до цих банків. Про це йдеться у його листі до Стельмаха, повідомили «proUA» у прес-службі Глави держави.

Ющенко повідомляє, що останнім часом отримує численні звернення вкладників, яким банки відмовляють у поверненні депозиту, незважаючи на те, що термін, на який банком залучалися кошти, минув.

«Хочу наголосити на неприпустимості таких дій банківських установ в умовах складної фінансової ситуації. Відповідно до ст. 41 Конституції України право власності є непорушним і ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності», – наголошує Президент.

Також Ющенко попереджає, що виникнення ситуацій, коли громадяни позбавлені доступу до депозитів, за якими настав термін повернення, створює підґрунтя для загострення соціальної напруженості, оскільки свідчить про неспроможність держави гарантувати реалізацію конституційного права володіти, користуватися та розпоряджатися своєю власністю.

Крім того, вважає Президент, такі дії банків поглиблюють проблеми своїх клієнтів, зокрема тих, які в умовах зростання безробіття та падіння реальних доходів громадян, мають нагальну потребу у цих коштах. «Наразі необхідно докласти спільних зусиль регулятора та банківських установ для відновлення довіри до банківської системи», – переконаний Ющенко.

Президент також просить вжити вичерпних заходів щодо недопущення надалі подібних випадків на вітчизняному ринку банківських послуг.
 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus