КРОПИВНИЦЬКИЙ

Федерація профспілок Кіровоградщини заявляє про спробу незаконного захоплення влади в федерації

0

Федерація профспілок Кіровоградської області заявляє про спробу незаконного захоплення влади в федерації.

Про це йдеться у заяві федерації, тест якої має «Кіровоград.proUA.com».

У ній зазначено, що випадково голова Федерації профспілок області Олександра Залевська дізналася, що вона не голова федерації, а її керівником обрано на невідомій конференції відомого в Кіровограді бізнесмена Олександра Варванського. Аналогічні рішення прийнято й щодо 10 членських організацій ФПО.

На думку керівництва організації, «новоявлені профдіячі» вдалися до «завуальованої війни» проти законних профорганізацій, через те, що спроби рейдерських захоплень ФПО, які прокотилися минулої осені по всій Україні, провалилися.

«Довелося змінювати тактику. І тут їм у пригоді стали суди. Прозорість, а саме так працюють чинні профспілки, опонентам не підходить: відразу ж розкриється, у якій підворітні, приміром, скликалася так звана конференція, які делегати брали в ній участь, хто їх обирав? Чи є вони членами профспілок, Варванський в тому числі? До якої членської організації ФПО вони входять? Тоді про що може йти мова, якщо люди, які скинули з себе маски і правдами-неправдами йдуть до кимсь поставленої мети, навіть не є членами профспілки?» — сказано в документі.

За інформацією прес-центру федерації, наразі в судах розглядаються позови про витребування майна з чужого незаконного володіння з боку опонентів керівництва ФПО. 3 лютого в Ленінському суді Кіровограда в один і той самий час слухатимуться одночасно 10 справ з однаковим формулюванням: про витребування майна з чужого незаконного володіння.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus