КРОПИВНИЦЬКИЙ

Минулого року податківцям Кіровоградщини скаржилися всього 7 разів

0

312 письмових звернень, із яких 294 заяв, 11 інформаційних запитів та 7 скарг, надійшло протягом 2008 року до ДПА в області та підпорядкованих їй інспекцій.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в прес-службі адміністрації.

Безпосередньо на розгляд до обласного апарату надійшло 111 письмових звернень, з них 17 колективних, що становить 5,4% від їхньої загальної кількості.

У письмових зверненнях найчастіше порушувалися питання щодо оподаткування податком із доходів фізичних осіб та, зокрема, спадщини у вигляді заощаджень колишнього Ощадбанку СРСР. А також щодо ухилення від сплати податків та порушень, допущених при здійсненні підприємницької діяльності, щодо відмови від прийняття та отримання ідентифікаційного номеру.

Протягом 2008 року в приймальнях відбулося 689 прийомів. Із загальної кількості усних звернень зареєстровано 687 заяви та 2 пропозиції. Переважна більшість звернень громадян, що надійшли під час особистого прийому, стосується порядку нарахування податку з доходів фізичних осіб, проведення перерахунків цього податку, сплати земельного податку та податку з доходів фізичних осіб за земельні паї.

Протягом звітного періоду проведено 384 виїзні прийоми у підпорядкованих державних податкових інспекціях та в сільських, селищних радах.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus