КРОПИВНИЦЬКИЙ

Голова Кіровоградської облради планує ініціювати зміни до Адмінкодексу

0

Голова Кіровоградської облради Микола Сухомлин планує ініціювати зміни до статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення у випадку підтвердження неефективності її дії.

Про це він заявив під час колегії облдержадміністрації, на якій розглядалося питання щодо заборгованості із виплати зарплат в регіоні, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

В її ході Микола Сухомлин вніс пропозицію щодо проведення аналізу ефективності передбачених згаданою статтею стягнень для керівників, що допустили невиплату заробітної плати.

«Якщо він підтвердить, що штрафи надто незначні для них і не впливають на стан виплат, то я ініціюватиму перед суб’єктами законотворчості зміни щодо збільшення стягнень, штрафів», — сказав голова обласної ради.

Він також вніс пропозицію доручити Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації розробити відповідні пропозиції щодо змін до Адмінкодексу.

У статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення зазначено, що порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата її не в повному обсязі, а також інші порушення вимог законодавства про працю тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та громадян - суб`єктів підприємницької діяльності від п`ятнадцяти до п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Порушення вимог законодавчих та інших нормативних актів про охорону праці тягне за собою накладення штрафу на працівників від двох до п`яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та громадян - суб`єктів підприємницької діяльності - від п`яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus