КРОПИВНИЦЬКИЙ

Ющенко хоче перенести День захисника Вітчизни з 23 лютого на 29 січня

0

Президент Віктор Ющенко підтримує ідею перенесення дати святкування Дня захисника Вітчизни з 23 лютого на 29 січня – в День вшанування пам’яті героїв Крут. Про це він заявив сьогодні під час заходів до Дня подвигу героїв Крут, повідомили «proUA» у прес-службі Глави держави.

«Я вірю, що День подвигу Героїв Крут матиме для України і для нашої армії найвище національне значення. У нас має постати глибоко продуманий та змістовний військовий ритуал вшанування цього Дня. Активно і помітно українська армія має дбати про всі національні військові святині, події і місця наших звитяг. У цьому - великий сенс живого патріотичного виховання як української армії, так і українського суспільства», - заявив Президент.

«Я підтримую ініціативи, які лунають вже давно, щодо державного встановлення такого пам’ятного дня. Та головне, щоб цього статусу цей день набув силами людей, українства, нашої всієї громадськості», - додав Ющенко.

Безумовно, зазначає він, вагомішою, ніж воєнна, була ідейна перемога захисників Крут: «Їхній подвиг сколихнув наш народ. Їхній приклад повів десятки тисяч людей, десятки наступних поколінь на боротьбу за Україну».

Нагадаємо, 23 лютого в Україні відзначають День захисника Вітчизни, а 6 грудня – День української армії.

Довідка «proUA»: 29 січня цього року виповнюється 90-та річниця Крутянського бою — події, що набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 р. під час збройного конфлікту між Українською Народною Республікою та радянською Росією на залізничній станції поблизу селища Крути за 130 кілометрів на північний-схід від Києва. Це був бій між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ми національно-свідомими київськими студентами, що захищали підступи до Києва.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus