КРОПИВНИЦЬКИЙ

Губернатор Моцний підозрює, що деякі керівники й власники підприємств не виплачують зарплати «під шумок» кризи

0

Голова Кіровоградської ОДА Василь Моцний доручив структурним підрозділам детально проаналізувати стан господарювання на підприємствах області, на яких є заборгованість із зарплати, з метою виявлення економічної обґрунтованості боргу.

Із такою пропозицією він виступив сьогодні на засіданні колегії ОДА, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

На його думку, події на деяких підприємствах області підштовхують до висновку про те, що не на всіх із невиплати зарплат працівникам спричинені проблемами зі збутом продукції та іншими економічними реаліями.

Як приклад він навів випадок із олександрійським підприємством «Віра-Сервіс». За словами Василя Моцного, його директор звернувся особисто до голови облдержадміністрації з проханням допомогти відвантажити готову продукцію для відправки до Росії. За отримані кошти завдяки сприянню адміністрації він пообіцяв ліквідувати заборгованість перед кредиторами і із зарплати.

За домовленістю голови ОДА із «Укрзалізницею» та Одеським портом продукція «Віра-Сервіс» була успішно доставлена покупцю. Однак підприємство так і не виплатило заборговану заробітну платню й не розрахувалося із залізницею. Це призвело акції протесту працівників «Віра-Сервіс» біля райдержадміністрації.

«Як бачимо, влада зробила все для того, щоб ліквідувати борг із зарплатні. Але недобросовісність керівництва та власника люди продовжують потерпати… Загалом у мене склалося враження, що подібні керівники замість того, щоб під час кризи вирішувати нагальні й соціально важливі проблеми своїх підприємств, на свята відпочивали на не наших островах», — сказав Василь Моцний.

Тож, на його думку, аналіз діяльності підприємств-боржників дасть відповідь на такі важливі питання: на яких із них невиплата зарплати є необґрунтованою, яким підприємствам влада може допомогти і якими конкретними кроками.

«Керівників тих підприємств, де невиплати виявляться безпідставними з точки зору економіки, притягнемо до відповідальності за допомогою прокуратури. Саме з цією метою одне з наступних засідань колегії ми проведемо спільно із колегією прокуратури», — зауважив він.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus