КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградська облрада виступила одним із ініціаторів створення при ВР асоціації місцевих рад

0

Голови Чернігівської, Донецької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Київської та Харківської обласних рад ініціюють створення при Верховній Раді асоціації місцевих рад

Про це йшлося під час зустрічі спікера Верховної Ради Володимира Литвина з головами облрад, повідомили «proUA» в прес-службі парламенту.

На переконання учасників зустрічі, створення асоціації дозволить розвивати «конструктивну співпрацю між центральними і регіональними органами влади», працювати у напрямку розвитку регіональної політики, «аби мати зворотній зв´язок».

За словами голови Чернігівської облради Наталії Романової, доцільність створення такої координаційної ради продиктована вимогами часу: обласні ради є «складовою в системі рад, в системі забезпечення життєздатності держави». А тому, за її словами, питання, які розглядає парламент, «мали б проходити через таку раду і отримувати відповідну експертну оцінку».

Водночас, на думку ініціаторів створення асоціації, статус її повинен бути узаконеним. «Тоді з висновками такого органу рахуватимуться», - наголосив голова Донецької облради Анатолій Близнюк.

Голова Верховної Ради погодився з необхідністю створення такого органу й інституалізацією її впливу на законотворчі процеси.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus