КРОПИВНИЦЬКИЙ

Начальником управління у справах сім’ї та молоді Кіровоградської ОДА став Пастернак

0

Розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 26 січня 2009 року № 42-р начальником управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації із 27 січня 2009 року призначено Сергія Пастернака.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в управлінні зі справ преси та інформації Кіровоградської ОДА.

Він посів цю посаду як такий, що успішно пройшов стажування, та в порядку переведення з посади начальника організаційного відділу апарату облдержадміністрації

Сергій Олександрович Пастернак народився 29 травня 1974 року у с.Куляр Якутської АРСР. У 1996 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. В.К.Винниченка (вчитель російської мови і літератури), а у 2002 році – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління при Президентові України (магістр державного управління).

Трудову діяльність розпочав у 1997 році з посади спеціаліста комітету економіки Новоукраїнської райдержадміністрації. Згодом працював головним спеціалістом організаційного відділу райдержадміністрації. З квітня 1999 року перейшов на роботу до організаційного відділу апарату обласної державної адміністрації, де пройшов шлях від консультанта до начальника відділу. На посаді керівника відділу перебував з грудня 2004 по січень 2009 року.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus