КРОПИВНИЦЬКИЙ

Сума невиплаченої зарплати на Кіровоградщині протягом грудня зменшилась на 13,6%

0

Загальна сума невиплаченої заробітної плати в області впродовж грудня зменшилась на 13,6% і на 1 січня 2009 року становила 33,7 млн. грн.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в головному управління статистики в області.

Обсяг невиплаченої заробітної плати становив 9,9% фонду оплати праці, нарахованого за грудень 2008 року.

Більше половини усього боргу області припадало на місто Олександрію та на підприємства промисловості.

У структурі боргу сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств становила 70,2%. Впродовж грудня заборгованість з виплати заробітної плати зменшилась у транспорті (на 85,1%), сільському господарстві (на 50,2%), торгівлі (на 10,2%), промисловості (на 6,7%).

Заборгованість із виплати заробітної плати перед працівниками економічно активних підприємств відсутня у тринадцяти районах області: Бобринецькому, Вільшанському, Гайворонському, Голованівському, Долинському, Компаніївському, Новомиргородському, Олександрівському, Олександрійському, Онуфріївському, Світловодському, Ульяновському, Устинівському.

На 1 січня 2009 року вчасно не отримали заробітну плату 5,8 тис. найманих працівників, що становило 2,8% загальної кількості працюючих. На підприємствах промисловості зайнято більше двох третин таких працівників.

Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому 2774 грн., що майже удвічі більше розміру середньої заробітної плати штатних працівників за грудень 2008 року.

У структурі боргу сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств-банкрутів становила 25,6%. Третина боргу цих підприємств припадала на місто Світловодськ.

На підприємствах, які призупинили виробничо-господарську діяльність (економічно неактивні), заборгованість із виплати заробітної плати на 1 січня 2009 року становила 1,4 млн. грн. За видами економічної діяльності найбільша частка боргу економічно неактивних підприємств припадала на промисловість (66,1%).

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus