КРОПИВНИЦЬКИЙ

КРУ виявила факти незаконної видачі кредитів у кіровоградському «Державному Фонді сприяння молодіжному житловому будівництву»

0

КРУ виявила численні порушення в діяльності кіровоградського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в прес-службі управління в області.

Зокрема, його фахівцями були встановлені факти передачі не всіх введених в експлуатацією квартир. По деяких із них були розірвані кредитні угоди, але заміна позичальника не проведена, а щодо одної з квартир не підписано акт прийому-передачі через невиконання умов інвестиційної угоди. Після розірвання кредитної угоди, одна квартира була передана у власність товариства, директором якого є особа, яка одночасно працює у регіональному управлінні.

Показовим є також той факт, підкреслили в управлінні, що перевага в наданні кредитів часто надавалась не тим особам, які протягом тривалого часу стоять у черзі, а зареєстрованим у черзі в регіональному управлінні нещодавно.

Щодо дотримання порядку погашення кредитів та відшкодування витрат на його обслуговування встановлено, що позичальниками станом на 1 липня 2008 року не повернуто кредитних коштів за їх використання та відсотків на загальну суму майже 180 тисяч гривень, і відповідно не перераховано до спеціального фонду державного та місцевих бюджетів. Це призвело до нестачі коштів на подальше надання кредитів, а відсотків за користування ними — на фінансову підтримку Фонду.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus