КРОПИВНИЦЬКИЙ

Держбюджет суттєво «урізав» видатки обласного бюджету Кіровоградщини

0

У бюджеті Кіровоградської області на 2009 рік за розрахунками Міністерства фінансів з державного бюджету передбачено значне скорочення видатків місцевих бюдетів.

Про це на прес-конференції повідомив начальник головного управління фінансів облдержадміністрації Сергій Шеремет, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

Зокрема, не будуть профінансовані соціально-економічний розвиток, заходи з енергозбереження, придбання шкільних автобусів, комп’ютеризація та інформатизація загальноосвітніх навчальних закладів районів, оснащення сільських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів.

Окрім цього, зменшені по області видатки на забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку територій із 22,4 в 2008 році до 4,7 млн. грн.

За словами начальника головного управління фінансів, в цілому бюджет області формується із врахуванням прогнозованого рівня інфляції на рівні 9,5% а також в умовах невизначеності цін на енергоносії, особливо на газ та тепло. В таких умовах розрахунок потреби у видатках бюджетної сфери на енергоносії ґрунтується на фактичному їх споживанню в грудні 2008 року.

Тому, підкреслив Сергій Шеремет, бюджет області можна охарактеризувати як достатній для здійснення соціальних виплат, утримання й виплату зарплати, оплату енергоносіїв у бюджетній сфері в діючих цінах і тарифах. Але, водночас зауважив він, можна вважати його досить напруженим, оскільки суттєво обмежено інші видатки місцевих бюджетів, в тому числі капітального характеру.


Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus