КРОПИВНИЦЬКИЙ

Україна зможе отримати додаткове фінансування від нового фонду ЄС

0

Країни Євросоюзу зможуть надавати додаткове фінансування країнам-сусідам, зокрема Україні, за допомогою нового фонду, який був затверджений учора на зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі, повідомляє «Німецька хвиля».

За інформацією видання, новий трастовий фонд було створено при Європейському інвестиційному банку для того, щоб приймати внески держав-членів Євросоюзу.

За словами міністра закордонних справ Чехії, яка нині головує у ЄС, Карела Шварценбергера, за допомогою нового фонду можна буде фінансувати великі інфраструктурні проекти в державах, що є учасниками європейської політики добросусідства. Зокрема йдеться про країни, які розташовані на південь та схід від ЄС.

Пріоритетними вважатимуться ініціативи щодо транспорту, енергетики та захисту довкілля, а також соціальні проекти та проекти у сфері приватного підприємництва. При цьому Євросоюз надаватиме як позики, так і гранти. На ці цілі уже було виділено 100 мільйонів євро з бюджету ЄС. Окремі держави Євросоюзу зголосилися надати ще 37 мільйонів.
 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus