КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградщина минулого року експортувала товарів більше, ніж імпортувала

0

Обсяг експорту товарів у січні–листопаді 2008р. в Кіровоградській області становив 359 млн. дол. США, імпорту – 231 млн. дол.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в головному управлінні статистики області.

Експорт товарів здійснювався до 69 країн світу, при цьому до країн СНД було експортовано понад 59% обсягу експорту, у тому числі до Російської Федерації – 38%, країн ЄС – 21%.

У товарній структурі експорту переважали машини, устаткування та механізми – 40% загального обсягу експорту. На продукцію хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, жири та олії рослинного або тваринного походження, мінеральні продукти припадало третина всіх експортних поставок.

У січні–листопаді 2008 року до області надходили товари з 60 країн-партнерів, при цьому з країн СНД – 25% усіх товарів. Найбільші імпортні надходження спостерігалися з Малайзії (18%), Німеччини (17%) та Білорусі (14%).

Майже третина імпортних надходжень припадала на механічне та електричне обладнання, 19% – жири та олії рослинного або тваринного походження, 16% – продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, решта – готові харчові продукти, мінеральні продукти,
недорогоцінні метали, текстиль тощо.

Серед регіонів області найбільші обсяги зовнішньої торгівлі товарами припадали на міста Кіровоград, Світловодськ, Олександрію та Кіровоградський район.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus