КРОПИВНИЦЬКИЙ

Техогляд автомобілів тепер триватиме не до 31 липня, а до кінця року

0

З початку року вступили в силу дві постанови Кабінету Міністрів, згідно з якими проведення технічного огляду здійснюється з 15 січня по 15 грудня.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив перший заступник начальника департаменту ДАІ МВС України Сергій Левченко, передає кореспондент «proUA».

«Згідно з цими постановами проведення технічного огляду здійснюється з 15 січня по 15 грудня. Минулого року техогляд проводився до 31 липня», - зазначив Левченко.

Крім того, технічним оглядом автотранспорту будуть займатися спеціально уповноважені суб’єкти господарювання. Нині в Україні вже працює 141 пункт перевірки.

«Зараз у нас по Україні акредитувалися і внесені до державного реєстру 141 суб ‘єкт господарювання, які мають на це право. Ми маємо ще більше 400 заяв таких суб’єктів, які хочуть пройти акредитацію», - сказав він.

За його словами, для того, щоб охопити всю Україні таких суб’єктів господарювання повинно бути 1, 5 тисячі.

«Відповідно статті 121 власник транспортного засобу, який не пройшов техогляд притягується до адміністративної відповідальності у розмірі 170-250 гривень», - сказав Левченко.

Найбільш активними у проходженні техогляду областями Левченко назвав Донецьку та Луганську область. Серед лідер він також згадав Київ.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus