КРОПИВНИЦЬКИЙ

Органи Пенсійного фонду на Кіровоградщині минулого року прохачі турбували менше, ніж позаминулого

0

18419 звернень громадян надійшло до органів Пенсійного фонду в області протягом 2008 року, що на 17,3% менше, ніж 2007-го.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомив перший заступник начальника Головного управління Фонду Юрій Шарпінський.

За його даними, зменшення кількості звернень відбулося завдяки сучасним інформаційним технологіям обслуговування пенсіонерів, в тому числі й через забезпечення умов щодо розширення доступу застрахованих осіб та пенсіонерів до їх персональних даних в системі персоніфікованого обліку.

Крім цього, громадяни мають можливість отримати іншу довідкову інформацію. Для того, щоб отримати консультацію чи роз’яснення швидко та в зручний час для відвідувачів Фонду створені громадські приймальні, в тому числі і в головному управлінні, в яких щодня, крім неділі, ведуть прийом спеціалісти. До громадської приймальні головного управління у 2008 році звернулося 733 громадяни з питань пенсійного забезпечення та 5268 осіб з питань пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян.

Для заощадження часу та з метою зменшення кількості звернень громадян та попередження випадків їх повторних звернень в органи Фонду в області у головному та підвідомчих управліннях організовано постійно діючі “гарячі” телефонні лінії, яких по області налічується 33. Номери телефонів “гарячих” ліній оприлюднені у друкованих і електронних засобах масової інформації, на web-сайті головного управління. У 2008 році на телефон «гарячої» лінії головного управління звернулося 2848 осіб.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus