КРОПИВНИЦЬКИЙ

На Одеській залізниці за порушення правил безпеки на залізничному транспорті 2008 року затримано майже 8 тисяч громадян

0

Упродовж 2008 року за порушення правил поведінки на залізничному транспорті працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці затримали 7998 громадян.

Про це повідомляє офіційний сайт «Укрзалізниці».

Відповідно до інформації, 3123 правопорушники притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів на суму 31,8 тис. грн.

«Мешканці районів, міст і населених пунктів, що розташовані поблизу залізничних колій та станцій, постійно наражають себе на небезпеку, порушуючи правила безпеки. З метою зменшення кількості випадків невиробничого травматизму залізничники постійно проводять рейди, під час яких порушників правил, установлених на залізничному транспорті, затримують та видаляють з небезпечних територій», — сказано в повідомленні.

Крім того, з метою недопущення правопорушень на залізничному транспорті працівники Одеської залізниці за вказаний період провели 7998 індивідуальних бесід, 145 лекцій із працівниками підприємств та учнями.

Одеська залізниця закликає громадян обачно поводитись на залізничному транспорті (у потягах, на платформах, поблизу колій і т.д.), нагадувати дітям про небезпечність ігор поблизу залізничних об’єктів.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus