КРОПИВНИЦЬКИЙ

З «Надрами» буде те ж, що і з Промінвестбанком?

0

Нацбанк вирішив ввести тимчасову адміністрацію в банк «Надра».

Про це пише «КоммерсантЪ-Украина», посилаючись на джерело в НБУ.

За інформацією видання, таке рішення було ухвалене вчора пізно ввечері. «Нездатність достроково повернути зовнішні кредити була однією з причин такого рішення, - сказав чиновник. - Санатором призначений керівник житомирської дирекції Нацбанку Андрій Швець. В середу його представлять у банку».

У банку «Надра» вчора заявили, що такою інформацією не володіють.

Видання також відзначає, що вчора вранці банк «Надра» повідомив про припинення співпраці з міжнародним рейтинговим агентством Fitch «в рамках плану структуризації роботи банку з рейтинговими агентствами». Таке рішення припускає як припинення дії комерційної угоди з Fitch, так і зупинку надання банком «Надра» внутрішньої інформації агентству. Банк наполягає, що їх рішення ухвалене «відповідно до термінів закінчення договірних зобов’язань».

Проте, пише видання, через декілька годин з’ясувалося, що розрив відносин з агентством супроводжувався зниженням Fitch рейтингу дефолта банку «Надра» з рівня ССС до СС, зі збереженням «негативного» прогнозу і відгуком всіх рейтингів.

«Наше рейтингове рішення готувалося далеко не один день і тому ніяк не пов’язане з тим, що заявив банк, - пояснила кредитний аналітик Fitch Світлана Петрищева. - Банк дуже давно не надає потрібної нам для складання рейтингів інформації, тому ми не можемо більше його підтримувати. Але ми повинні були надати рейтинг за тією інформацією, яка у нас була перед відгуком». «У банку знали, що показник рейтингу буде такий низький, і зробили попереджуюче повідомлення», - сказав менеджер одного з найбільших банків, знайомий із ситуацією в «Надра».

Видання відзначає, що рейтингу СС від Fitch немає у жодного емітента в СНД. За його класифікацією, відносно емітента з таким рейтингом і його цінних паперів «дефолт видається вірогідним».

Тим часом, пише видання, українське агентство «Кредит-Рейтинг» має намір сьогодні оголосити про привласнення банку «Надра» найнижчого рейтингу серед українських банків - uaBB.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus