КРОПИВНИЦЬКИЙ

«Київенерго» попередили про початок процедури відключення від газу. Скоро можуть попередити Кіровоград

0

ДК «Газ України» попередила АЕК «Київенерго» про початок процедури обмеження газопостачання на виконання доручень НАК «Нафтогаз України».

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили у прес-службі ДК «Газ України».

АЕК «Київенерго» протягом січня 2009 року не сплатила ДК «Газ України» за спожитий газ жодної гривні. Повідомлення про початок процедури обмеження газопостачання столичної енергокомпанії надіслано голові правління АЕК «Київенерго», голові Київської міської державної адміністрації та ВАТ «Київгаз».

Рішення про обмеження постачання газу зумовлене значною заборгованістю АЕК «Київенерго» перед ДК «Газ України» (станом на 15 січня – понад 704,9 мільйона гривень), а також нарощуванням столичними енергетиками заборгованості за спожитий природний газ протягом 2008 – 2009 років.

З метою уникнення негативних наслідків при забезпеченні тепловою енергією киян, ДК «Газ України» звертає увагу керівництва АЕК «Київенерго» на необхідність підготовки обладнання енергокомпанії для переведення на резервні види палива.

Нагадаємо, раніше у «Нафтогазі» заявляли, що вважають малоймовірним відключення від газопостачання компанії «Київенерго», що забезпечує теплом і електроенергією Київ.

У Кіровограді загроза відключення кіровоградського ДП «Теплоенергоцентраль» від газопостачання залишається, бо підприємство не погасило борги перед ДК «Газ України».

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus