КРОПИВНИЦЬКИЙ

Тепер релігійні організації можуть брати земельні ділянки у постійне користування – Рада дозволила

0

Верховна Рада дозволила релігійним організаціям постійно користуватися земельними ділянками державної та комунальної власності.

Про це йдеться у прийнятому сьогодні законі «Про внесення змін до деяких законів України (щодо права релігійних організацій на постійне користування земельною ділянкою)», текст якого має «Кіровоград.proUA.com».

Згідно закону, права постійного користування земельною ділянкою із земель державної та комунальної власності набувають «релігійні організації України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку, виключно під культовими спорудами, для обслуговування культових та допоміжних споруд, а також для будівництва культових та допоміжних споруд».

Раніше таким правом користувалися «підприємства, установи та організації, що належать до державної та комунальної власності, та громадські організації інвалідів України, їх підприємства (об`єднання), установи та організації».

Водночас законом забороняється використання релігійними організаціями земельних ділянок, наданих у постійне користування, для здійснення підприємницької діяльності.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus