КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградська міськрада попросить суд прискорити розгляд питання про розірвання оренди «ТЕЦ»

0

Кіровоградський міськвиконком звернеться з офіційним листом до Господарського суду Кіровоградської області з проханням прискорити розгляд питання про розірвання орендних відносин із ДП «Теплоенергоцентраль», яке зараз орендує комунальне майно.

Відповідне доручення юридичному відділу дав під час засідання міськвиконкому міський голова Володимир Пузаков сьогодні, 12 січня, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

«Суд уже довго розглядає наш позов, але треба додати до тих документів, які там є, документи про невиконання «ТЕЦ» договірних зобов’язань. З урахуванням ситуації, треба попросити суд пришвидшити розгляд цього питання», – сказав Пузаков.

Крім того, мер запропонував запросити на наступне засідання міськвиконкому засновників ДП «Теплоенергоцентраль».

«Треба офіційно запросити засновників на наступне засідання – і хай вони нам скажуть, як вони думають вирішувати проблему», – зазначив міський голова.

За інформацією директора ДП «Теплоенергоцентраль» Ростислава Клокова, борг підприємства за спожитий природний газ станом на перше січня становив 10 мільйонів 800 тисяч гривень.

Кіровоградський міськвиконком планує запропонувати власникам ДП «Теплоенергоцентраль» добровільно відмовитися від оренди комунального майна міста.

За даними «Кіровоград.proUA.com», засновником ДП «Теплоенергоцентраль» є ТОВ «Високі енергетичні технології», яке у свою чергу заснували харків’яни Ганна Бочкова та Олександр Лебеденко.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus