КРОПИВНИЦЬКИЙ

Спостерігачі від Євросоюзу почали роботу на українських газовимірних станціях

0

Експерти та представники Єврокомісії розпочали роботу на ГВС, що розташовані у західному та південному регіоні України (ГВС Дроздовичі, Ужгород, Берегово, Теково, Орлівка), сьогодні, 12 січня.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили у прес-службі НАК «Нафтогаз України».

Експерти ознайомляться з роботою станцій, технологією та методикою обліку та вимірювання газу. Українські фахівці передадуть їм повний перелік даних про надходження газу з території РФ та транзиту його у західному напрямку. Передача даних відбудеться в присутності акредитованих українських та російських фахівців.

Пізно вночі вчора, 11 січня, ще одна група представників ЄК та акредитованих українських і російських фахівців відвідала ГВС Писарівка (Воронезька обл., РФ). У повідомленні прес-служби «Нафтогазу» наголошується, що робота цієї групи ускладнюється тим, що начальник ГВС повідомив про те, що жодного офіційного підтвердження та дозволу їх роботи на станції від ВАТ «Газпром» він не отримував.

Разом з тим, спостерігачам та експертам показали вузол вимірювання газу, а керівник групи Геральд Лінке (ФРН) підтвердив журналістам факт відсутності подачі газу з території РФ в Україну.

Наразі група знаходиться в Україні і очікує отримання віз до Росії та офіційного дозволу «Газпрому» для роботи на ГВС Писарівка, Сохранівка, Валуйки.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus