КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградський міськвиконком звернувся до жителів міста з проханням терміново погасити комунальні борги

0

Кіровоградський міськвиконком закликає мешканців міста не допустити зупинення усіх котелень міста, терміново погасити комунальні борги, своєчасно здійснювати поточні розрахунки та максимально вплинути на своїх сусідів-боржників.

Про це йдеться у зверненні міськвиконкому до жителів Кіровограда, текст якого є у розпорядженні «Кіровоград.proUA.com».

«Сьогодні у житлово-комунальній сфері Кіровограда склалася надзвичайно складна ситуація, пов’язана з небажанням значної кількості мешканців міста платити за надані їм послуги. Кожного дня заборгованість кіровоградців за отримане тепло зростає. Оплата послуг за теплопостачання від населення в обласному центрі знизилась до рівня 55%.

У свою чергу, теплогенеруючі підприємства не можуть у повному обсязі розрахуватись за спожитий газ. Так, комунальне підприємство «Теплоенергетик», яке обслуговує селище Нове, заборгувало ДК «Газ України» 807 тисяч гривень, у той час як мешканці селища недоплатили підприємству понад 1 мільйон гривень. Абоненти ДП «Кіровоградтепло» залишились у 2008 році винними за тепло 7 мільйонів гривень, а власники квартир, які обслуговуються ДП «Теплоенергоцентраль» не доплатили 4,3 мільйони гривень», – сказано, зокрема, у зверненні.

«Окремо хочемо наголосити, що низька платіжна дисципліна мешканців не дозволяє якісно і в повній мірі опалювати приміщення дитячих садків, шкіл, закладів охорони здоров’я та інших об’єктів соціально-культурного призначення, які не мають заборгованості за отримане тепло. Саме недисциплінованість кіровоградців у розрахунках змушує наших дітей навчатись у холодних класних приміщеннях, що, без сумніву, може призвести до закриття закладів освіти і зриву навчального процесу», – наголошують у міськвиконкомі.

«Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради закликає жителів Кіровограда не допустити зупинення усіх котелень міста, терміново погасити комунальні борги, своєчасно здійснювати поточні розрахунки та максимально вплинути на своїх сусідів-боржників. Не чекайте, доки у ваші двері постукає судовий виконавець! Пам`ятайте, що ваша вчасна плата за комунальні послуги стане надійною гарантією розрахунків теплових підприємств за спожите блакитне паливо і електроенергію та повернеться у ваші домівки і службові приміщення якісним теплопостачанням. Тільки спільними зусиллями ми зможемо вирішити проблему забезпечення міста теплом. Подбайте про себе і свою родину!» – закликають у міськвиконкомі.

Нагадаємо, з 8 січня у Кіровограді може початися відключення теплопостачання.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus