КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградські підлітки збираються порадити місцевій владі, як боротися з юними наркоманами й алкоголіками

0

Волонтери кіровоградської дитячої екологічної громадської організації «Флора» розпочали реалізацію проекту «Алкоголізм - це не для підлітків!».

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомила координатор проекту Людмила Шестакова.

Метою заходів є по формуванню громадської думки про необхідність пропагування здорового способу життя та створення негативного іміджу шкідливим звичкам.

За інформацією Людмили Шестакової, для досягнення мети будуть застосовані інноваційні методики.

Зокрема, діти та підлітки — волонтери «Флори» — на передодні новорічних та Різдвяних свят, відвідують учбові закладів й проводять різноманітні конкурси, вікторини й показують, як можна організувати вечірку, свято без алкоголю та наркотиків, як можна відпочивати весело та цікаво. В арсеналі волонтерів сценарії свят «Оторвемся, клёво без алкоголя!», інтерактивне заняття (у ігровій формі) «Battle-shot». У рамках проекту виготовляються значки та гумові браслети з надписом «Я кажу Алкоголю «НІ!». Цю атрибутику роздають активісти під час проведення акції.

«Залучаючи дітей та молодь до активних дій, ми показуємо реальну можливість організації дозвілля з користю для себе та громадськості,» — сказала вона.

Для того щоб привернути увагу органів влади, широких верств населення до проблем молоді, наприкінці січня 2009 року заплановано провести круглий стіл «Алкоголь та наркотики як найважливіші фактори росту підліткової злочинності». Під час його проведення будуть обговорені причини зловживання алкоголю дітьми та підлітками. Учасники круглого столу будуть ознайомлені з досвідом російських партнерів у роботі по профілактиці алкоголізму та наркоманії серед молоді, зауважила координатор.

«Будуть передані рекомендації від молоді обласному та міському управлінню сім`ї та молоді, щодо вирішення проблеми виникнення росту наркоманії та алкоголізму серед молоді у кіровоградському регіоні, шляхи подолання цієї проблеми з точки зору молоді, для внесення змін до обласних програм для молоді на 2009 рік», — сказала Людмила Шестакова.


Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus