КРОПИВНИЦЬКИЙ

ДП «Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд» виграла суд у «БМУ №5»

0

Державне підприємство «Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд» виграла суд у компанії «Кіровоградське БМУ №5», яка займалася будівництвом видобувних комплексів на території родовища.

Про це повідомив директор ДП «Дирекція…» Сергій Рябцев на прес-конференції сьогодні, 25 грудня, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

Відповідне рішення прийняте Дніпропетровським апеляційним господарським судом, куди ДП «Дирекція…» зверталося після того, як програло компанії «БМУ №5» у господарському суді Кіровоградської області.

Так, Дніпропетровським апеляційним господарським судом винесено постанову про скасування постанови Кіровоградського суду про стягнення з ДП «Дирекція…» 2,5 мільйона гривень за виконані роботи та стягнення 8,7 мільйона гривень у якості попередньої оплати на постачання гірничошахтного обладнання.

«Чому ми вимушені були вирішувати питання у судах? Тому що у «БМУ №5» виникла прострочена дебіторська заборгованість перед нами у сумі 13,235 мільйона гривень», – пояснив Сергій Рябцев.

За його словами, дебіторська заборгованість виникла, через те що генеральний підрядник «БМУ №5» не зміг у тримісячний термін прозвітувати про виконані роботи, які були проавансовані «Дирекцією…», а також не повернув видані авансом кошти до бюджету, як того вимагає Бюджетний Кодекс.

«Ми працюємо виключно за Бюджетним Кодексом, тому не маємо права далі платити, якщо не отримали звіту про виконані роботи за аванс», – зазначив Рябцев.

Нагадаємо, «БМУ №5» має генеральний підряд на будівництво видобувних комплексів на території Новокостянтинівського родовища уранових руд.

Керівництво «БМУ №5» заявляло, що ДП «Дирекція…» відмовляється оплачувати роботи і навіть вдається до фальсифікації документів.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus