КРОПИВНИЦЬКИЙ

«Кіровоградгаз» попередив кіровоградців про можливе аварійне припинення газопостачання міста

0

ВАТ «Кіровоградгаз» попередив мешканців Кіровограда про можливе аварійне припинення газопостачання мікрорайонів міста та життєво важливих підприємств через борги населення.

Про це йдеться у зверненні компанії, текст якого має «Кіровоград.proUA.com».

У ньому сказано, що в місті склалася критична ситуація з газопостачанням.
«Погіршення погодних умов призвело до зростання споживання газу населенням та теплопостачальними підприємствами. Водночас, внаслідок зниження рівня оплати за спожитий газ, вже скорочено його ліміти для споживачів обласного центру. У разі збереження такої тенденції це може призвести до зниження тиску газу в мережах до критичного рівня, наслідком чого буде аварійне припинення газопостачання мікрорайонів міста та життєво важливих підприємств», зазначено в документі.

У ньому також повідомляється, що через низький рівень розрахунків споживачами за опалення та відсутність можливості у теплопостачальних підприємств закупити у ДК «Газ України» необхідні обсяги газу на грудень, вже сьогодні управлінням магістральних газопроводів знижено тиск газу на вході у газорозподільні мережі Кіровограда.

Щоб не допустити повної зупинки газопостачання обласного центру, ВАТ «Кіровоградгаз» вимушений розпочати обмеження подачі газу двом із трьох теплопостачальних підприємств міста – КП «Теплоенергетик» (селище Нове) та ДП «Теплоенергоцентраль», яке опалює третину Кіровограда.

«Закликаємо всіх мешканців обласного центру з розумінням поставитися до цього звернення і негайно розрахуватися за спожиті газ та тепло. Пам’ятайте, що «невеликих» боргів не буває! Навіть несвоєчасно сплачених 10 гривень у нинішній складній ситуації можуть призвести до колапсу енергетичної системи Кіровограда», підкреслюється у зверненні.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus