КРОПИВНИЦЬКИЙ

Петрівська райрада ініціює очищення річища Інгульця

0

Петрівська районна рада ініціює перед Мінохорони навколишнього природного середовища розробку Державної програми з покращення екологічного стану річки Інгулець.

Про це йдеться у зверненні ради до місцевих рад Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської, Дніпропетровської областей, текст якого має «Кіровоград.proUA.com».

У документі підкреслено, що незадовільний екологічний стан річки є головною причиною погіршення якості питної води, що споживає населення Петрівського району Кіровоградської області, м. Жовті Води, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

У зверненні зазначено, що до замулення та забруднення річки призвели інтенсивне землеробство, уранова та гірничорудна промисловість, діяльність підприємств металургійної та хімічної галузі в її басейні. Вода має високу природну мінералізацію, її якість постійно погіршується внаслідок скидів високомінералізованих вод із востосховищ гірничорудних підприємств Кривбасу та зворотних вод комунальних підприємств Миколаївської, Кіровоградської, Дніпропетровської та Херсонської областей.

«Особливо негативний вплив на екологічний стан басейну р. Інгулець на території Петрівського району, починаючи з 1958 року, відбувається внаслідок складування низько активних відходів переробки уранових руд на хвостосховищі гідрометалургійного заводу ДП « Східний гірничо-збагачувальний комбінат», підкреслено в зверненні.

У документі також сказано, що депутати Петрівської районної ради висловлюють велику стурбованість станом річки Інгулець, її притоків та ініціюють перед Міністерством охорони навколишнього природного середовища України розроблення довгострокової Державної програми по покращенню екологічного стану річки Інгулець та її притоків, відновленню їх як джерел питного водопостачання, створення екологічно безпечних умов життєдіяльності населення та захисту водних ресурсів держави від забруднення та виснаження.

«Петрівська районна рада звертається до Вас підтримати нашу ініціативу та прийняти на сесіях місцевих рад звернення до Міністерства навколишнього природного середовища України щодо можливості розроблення та затвердження довгострокової Державної програми по покращенню екологічного стану річки Інгулець та її притоків», зазначено у зверненні.

Документ схвалено на 24 сесії Петрівської районної ради.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus