КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Кіровограді знову обіцяють побудувати сміттєпереробний завод

0

Заводи з переробки твердих побутових відходів будуть найближчим часом побудовані у Кіровограді, Знам’янці, Долинській та Малій Висці.

Про це заявив президент Євразійського еколого-інвестиційного фонду Віктор Шмідт на прес-конференції сьогодні, 23 грудня, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

Завод у Кіровограді планується побудувати на території села Обознівка. Як повідомив Віктор Шмідт, вже є вся необхідна документація, зараз тривають роботи з проведення експертизи.

За словами Шмідта, переробна потужність заводу в Кіровограді складатиме 200 тонн відходів на рік, трьох інших – 50 тисяч тонн на рік кожного.

Загалом із твердих відходів у Кіровоградській області планується виробляти 54 тисячі тонн солярки та 80 тисяч тонн скрапленого газу на рік.

Як пояснив керівник департаменту Євразійського еколого-інвестиційного фонду Валерій Гармонщиков, заводи будуть екологічно чистими.

«Технології, які використовуються на цих заводах, передбачають поділ відходів на елементарні частинки. Підприємства будуть абсолютно екологічно чистими, а продукція буде сертифікована за європейськими стандартами. Передбачається навіть очищення води. Тобто у каналізацію зливатиметься дистильована вода», – сказав він.

Нагадаємо, про плани стосовно будівництва на території Кіровоградщини сміттєпереробних заводів уже повідомлялося у квітні нинішнього року. За словами Шмідта, багато часу зайняло оформлення документів на земельні ділянки.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus