КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Кіровоградській облдержадміністрації вважають, що всі кошти на виконання держпрограм будуть освоєні

0

У Кіровоградській облдержадміністрації вважають, що до кінця року всі кошти із фондів державного бюджету на виконання державних програм в регіоні будуть освоєні.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ОДА про апаратну нараду в адміністрації, яка стосувалася цієї проблеми.

Відповідно до інформації, виконувач обов’язків першого заступника голови Світлана Негода головним завданням до кінця тижня структурним підрозділам адміністрації визначила освоєння зазначених коштів.

Як зазначено у повідомленні, найбільші залишки коштів на сьогодні перебувають на рахунках розпорядників, до компетенції яких належить виконання таких державних програм: допомога на оздоровлення чорнобильцям, забезпечення життєдіяльності КГЗКОРу, ліквідація підтоплень будинків, кредитування будівництва на селі, дотація на підтримку тваринництва та рослинництва, компенсація на відшкодування відсотків за придбання житла молодими сім’ями.

Основна причина залишків коштів полягає в тому, що на реалізацію цих програм асигнування надійшли в область лише напередодні. Керівники профільних структурних підрозділів запевнили, що до кінця року всі державні кошти будуть освоєні, зауважено в інформації.

Як повідомляв "Кіровоград.proUA.com", голова облдержадміністрації Василь Моцний неодноразово звертав увагу на незадовільне виконання державних програм в області й наголошував на необхідності стовідсоткового освоєння державних коштів на виконання всіх програм у 2008 році.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus