КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградщина затвердила комплекс антикризових заходів

0

Кіровоградська обласна рада прийняла рішення «Про першочергові заходи щодо мінімізації впливу фінансово-економічної кризи на економіку області».

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в прес-службі облдержадміністрації.

За її інформацією, рішення прийняте за поданням ОДА.

В документі, текст якого має «Кіровоград.proUA.com», зокрема, передбачено проведення моніторингу стану роботи бюджетоутворюючих підприємств відповідних галузей економіки й сфер діяльності, підготовку за його результатами пропозицій щодо вирішення проблемних питань на державному рівні та в області.

Окрім цього, в ньому йдеться про забезпечення проведення комплексних цільових перевірок стану виконання графіків та інших заходів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках комунальної форми власності та інших підприємствах. А також зобов’язано підрозділи ОДА забезпечити тісну взаємодію місцевих органів виконавчої влади, профспілкових організацій та роботодавців щодо збереження трудових ресурсів, недопущення безпідставних скорочень працівників та зростання безробіття.

Окремо наголошено на виконанні жорсткого дотримання режиму економії бюджетних коштів, передбаченні під час укладення договорів про закупівлю товарів, робіт і послуг за результатами проведення торгів (тендерів) положення щодо недопущення збільшення вартості товарів, робіт і послуг, крім непередбачуваних випадків, зокрема тих, що пов`язані із зміною курсу валюти.

Як повідомляв «Кіровоград.proUA.com», раніше Кіровоградська облрада й облдержадміністрація готували пакет заходів щодо мінімізації впливу фінансово-економічної кризи на економіку області.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus