КРОПИВНИЦЬКИЙ

Ющенко зупинив приватизацію КГЗКОРу

0

Президент Віктор Ющенко зупинив дію розпорядження Кабінету Міністрів від 3 грудня про перелік підприємств для приватизації у 2009 році в частині приватизації 9 підприємств, серед яких КГЗКОР.

Про це йдеться в його указі від 19 грудня, текст якого має «Кіровоград.proUA.com».

Зокрема, указом зупинена приватизація державних пакетів акцій відкритих акціонерних товариств «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування», «Науково-виробничий комплекс «Київський завод автоматики імені Г. І. Петровського», «Турбоатом», «Феодосійська суднобудівна компанія «Море», «Мукачівський завод «Точприлад», «Дніпроенерго», «Донбасенерго», «Західенерго», «Державна енергогенеруюча компанія «Центренерго» та такими, що підлягають підготовці до продажу в 2009 році, Херсонського державного заводу «Палада» та Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд (незавершене будівництво).

Президент вважає, що розпорядженні Кабміну у цій частині не відповідає Конституції України.
Зокрема, Президент вказує, що КГЗКОР неможна приватизувати у 2009 році, бо у його будівництві брали участь Румунія, Болгарія, Словаччина, Німеччина, з якими Україна нині не має узгодженої позиції щодо дальшого розпорядження майном цього підприємства. Президент вважає, що прийняття в односторонньому порядку рішення про приватизацію КГЗКОР «є підставою для пред’явлення названими державами претензії щодо порушення Україною взятих зобов’язань, що, в свою чергу, призведе до погіршення інвестиційного клімату України, що є також загрозою економічній безпеці держави».

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus