КРОПИВНИЦЬКИЙ

Експерт радить «Укрзалізниці» пустити «столичний експрес» в Кіровоград

0

Незалежний експерт Олександр Кава вважає, що «Укрзалізниці» варто запустити експреси сполученням Кіровоград-Київ й Черкаси-Київ.

Про це він повідомив в інтерв’ю ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, на сьогоднішній день залізничне сполучення Київ-Черкаси й Київ-Кіровоград багато в чому не задовольняє пасажирів, що вимушує їх користуватися для поїздки до столицю мікроавтобусами й автобусами.

На його думку, «Укрзалізниця» могла б запустити по цих маршрутах швидкісні поїзди, при цьому витрати були б мінімальними, оскільки вказані обласні центри знаходяться на незначному видаленні від швидкісної магістралі Київ-Дніпропетровськ, де «столичні експреси» рухаються з швидкістю до 140 км/ч.

Враховуючи незначну відстань від швидкісної магістралі, що діє зараз, експрес Київ-Кіровоград зможе, на думку експерта, долати всю дорогу за 4 години, а Київ-Черкаси — менш, ніж за 3. На даний момент, за даними експерта, «Столичний експрес» долає відстань від станції «Київ-пасажирський» до станції ім. Тараса Шевченка за 2 години 8 хвилин, а до станції «Знам’янка-пасажирська» — за 3 години 9 хвилин.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus