КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградська міліція заявляє, що «заходи фізичного впливу» в Знам’янському ізоляторі були законними

0

Застосування заходів фізичного впливу в Знам’янському ізоляторі було правомірним, заявляють у Кіровоградському УМВС.
Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в Центрі громадських зв’язків УМВС в Кіровоградській області, інформуючи про прес-конференцію з цього приводу.

За інформацією ЦГЗ, на зустрічі із журналістами представники управління висловили офіційну версію подій.

Відповідно до неї, 8 грудня близько 17-ї години під час етапування шести арештованих із ІТТ Знам`янського міськвідділу до СІЗО міста Кіровограда, у яких десятиденний термін тримання в ІТТ визначений Законом України "Про попереднє ув`язнення" закінчувався, в спецавтомобілі ними було здійснено членоушкодження (пошкодження шкіри передпліччя рук загостреними предметами).
Через заподіяні ушкодження зазначені особи були доставлені до Знам’янської ЦРЛ, де трьом із них було надано медичну допомогу (обробку поверхні ран антисептичним розчином), інші від медичної допомоги відмовились.

Як пояснили утримувані особи, основними причинами їх дій було небажання знаходитись у СІЗО міста Кіровограда. Про дані обставини повідомлено Знам’янському міськрайонному прокурору, який особисто спілкувався із арештованими.
Після інциденту та повернення конвойованих осіб назад до ІТТ Знам’янського МВ працівниками спецустанови було прийнято рішення про проведення огляду камер та обшуку утримуваних та доставлених, під час якого, один з арештованих, 1961 року народження, підозрюваний у скоєнні особливо тяжких злочинів, засуджений у 1989 році до смертної кари, громадянин Д. скоїв напад на працівника міліції, спробувавши його задушити.

З метою припинення протиправних дій, відповідно до ст. 13 Закону України «Про міліцію» відносно громадянина Д. працівниками міліції були застосовані заходи фізичного впливу, про що повідомлено міськрайонному прокурору.

Окремі арештовані після пригоди звернулися з проханням про надання медичної допомоги, однак за висновками лікарів пацієнти медичної допомоги не потребують, тож їх знову було поміщено до ІТТ.

Діям працівників міліції буде надано принципову оцінку після проведення службового розслідування УМВС та відповідної перевірки органів прокуратури.

Відносно громадянина Д. 15.12.2008 року міжрайонною прокуратурою було порушено кримінальну справу за статтею 345 ч.2 Кримінального кодексу України (погроза вбивством або насильство щодо працівників правоохоронних органів).

У прес-конференції взяли участь помічник міністра служби регіонального контролю управління моніторингу дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ Віктор Жученя, заступника начальника Управління МВС України в Кіровоградській області Віктор Поперешніченко та начальника відділу громадської безпеки УМВС в області Олег Вітюгов.

Як повідомляв «Кіровоград.proUA.com», Вінницька правозахисна група заявляла про масове побиття співробітниками міліції поміщених і затриманих у Знам’янському ізоляторі тимчасового утримання Кіровоградської області.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus