КРОПИВНИЦЬКИЙ

Колектив Побузького феронікелевого комбінату вимагає від Кабміну й парламенту не допустити зупинки підприємства

0

Працівники Побузького феронікелевого комбінату направили відкрите звернення главі Кабінету Міністрів, спікерові Верховної Ради з вимогою не допустити зупинки підприємства.

У ньому зазначено, що звернутися до центральної влади працівників змусила ситуація, що склалася на комбінаті.

«20 грудня зупиняються обидві рудно-термічні печі, що діють. Терміни відновлення роботи підприємства ніхто назвати не може. В селищі, в якому ми проживаємо, завдяки роботі комбінату була відновлена соціальна сфера: діють дитячий садок, лікарня, Будинок культури, спортивний комплекс, відновлено освітлення, проводяться роботи з газифікації житлових будинків. Жителі селища із жахом згадують період, коли комбінат не працював. На нас знову чекають безробіття, холод, голод, суспільний безлад, хаос, погіршення криміногенної ситуації... Шановна Юліє Володимирівно! Звертаємося до Вас із надією, що Кабінет Міністрів не дозволить зупинити комбінат, позбавити нас роботи, викинути наші сім`ї на узбіччя життя без коштів для існування, розвалити селище. Не допустіть другого голодомору в Україні!», сказано в зверненні.

За інформацією профспілкового комітету ПФК, до нового року з підприємства буде звільнено 130 робітників і службовців. З першого січня наступного року очікується додаткове скорочення 785 чоловік, з першого квітня — ще 754 працівників. У цілому буде звільнено 85% трудового колективу комбінату.

Як повідомляв раніше «Кіровоград.proUA.com», ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат» може зупинити роботу з 1 січня 2009 року.Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus