КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградщину будуть засаджувати лісами

0

2,5 тисячі лісових гектарів планується висадити на території Кіровоградської області наступного року.

Про це заявив начальник головного управління лісового та мисливського господарства Кіровоградської області Іван Захарченко на прес-конференції в ОДА вчора, 16 грудня, повідомили «Кіровоград.proUA.com» в управлінні з питань преси та інформації облдержадміністрації.

Іван Захарченко повідомив, що з метою збереження та розширення площ зелених насаджень у населених пунктах та поліпшення стану довкілля, головою облдержадміністрації Василем Моцним було підписано розпорядження «Про заходи щодо збереження та відтворення лісів і зелених насаджень в області». Розпорядженням закріплено щорічні обсяги деградованих та малопродуктивних земель, земель із запасу, у прибережних захисних смугах, котрі підлягають залісненню до 2015 року.

Керівник лісового та мисливського господарства області акцентував увагу на тому, що науково обґрунтованим рівнем лісистості території області є показник у 11 – 12%. На даний час цей рівень складає 6,5%.

Найбільших заходів із заліснення на даний час потребують Компаніївський, Долинський, Новоукраїнський райони, а також землі степової зони.

Ц 2008 році вперше в історії області лісовим господарством було вирощено 12,5 млн. саджанців дерев, 500 тис. декоративного посадкового матеріалу, засаджено лісом 2 тис. гектарів земель. Якщо в Україні на 1 гектар вирубаного лісу припадає 2 гектари нових насаджень, то на Кіровоградщині досягнуто найвищого рівня – 4 гектари молодого лісу.

Наступного року на землях, непридатних для ведення сільського господарства, планується засадити 2,5 тис. гектарів лісових насаджень.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus