КРОПИВНИЦЬКИЙ

76% економічних злочинів, скоєних на Кіровоградщині за 11 місяців, належать до тяжких та особливо тяжких

0

У сфері економіки Кіровоградщини протягом 11 місяців викрито 114 злочинів, 76,1% з яких належать до категорії тяжких та особливо тяжких.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в прес-службі ДПА в області.

За результатами оперативного супроводу документальних перевірок суб’єктів господарювання викрито 25 злочинів за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, у тому числі 20 — з мільйонними збитками.

Як зазначили в прес-службі, на ринку підакцизних товарів викрито 23 злочини за фактами незаконного виготовлення та реалізації підакцизних товарів, 14 з яких, або 60,8 % належать до категорії тяжких. Всього, із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 4,5 млн. грн. ( підакцизних товарів на суму 2,5 млн. грн.)

Також припинено діяльність 19 підпільних виробництв, із них з незаконного виготовлення фальсифікованих горілчаних напоїв — 10 та 2 підпільних цехи з виробництва пально-мастильних матеріалів, зазначили в ДПА.
У звітному періоді відшкодовано за кримінальними справами 4,2 млн. грн., накладено арештів на майно та розрахункові рахунки на загальну суму 3,8 млн. грн.

Із початку поточного року, зауважили в прес-службі, завершено провадження кримінальних справ по 82 злочинах, 74 з яких направлено до суду з обвинувальним висновком. Судами різних інстанцій розглянуто кримінальні справи по 32 злочинах викритих підрозділами податкової міліції області. Судами винесено вирок 10 особам.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus