КРОПИВНИЦЬКИЙ

Перед Кіровоградською міськрадою замінять 28 ялинок

0

Кіровоградський міськвиконком надав дозвіл «Тресту зеленого господарства» на пересадження 28 старих ялин, що перед приміщенням міської ради.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили у прес-службі Кіровоградської міськради.

Ескізний проект облаштування площі презентували членам виконкому представники компанії «Вінеко», яка спеціалізується на благоустрої міських площ – їх озелененні, обладнанні системами освітлення та автоматичного поливу. Результат роботи киян можна побачити на площах біля Секретаріату Президента та Кабінету Міністрів. За словами представників компанії, якщо місцева влада на це погодиться, вони зроблять площу перед міською радою сучасною і гарною.

Згідно із проектом, замість старих ялин будуть висаджені молоді. Також планується розбити гарні газони із квітами та кущами. Будівля, газонна частина, дерева, пам’ятник і вся площа в цілому будуть освітлюватися за допомогою сучасних освітлювальних приладів. За попередніми підрахунками, їх має бути близько шістдесяти. Газон буде поливатися за допомогою автоматичної системи поливу, яка реагуватиме на зміну кліматичних умов.

У міськвиконкомі відзначають, що, враховуючи фінансову кризу, сьогодні важко сказати, чи вдасться віднайти кошти на реалізацію проекту в тому вигляді, в якому він був представлений.

Нагадаємо, мова про необхідність заміни ялин зайшла тоді, коли було вирішено реконструювати площу перед приміщенням міської ради та встановити на ній пам’ятник Олександру Пашутіну, виготовлений на кошти меценатів.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus