КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградська УНП просить не реєструвати «Іншу Україну»

0

Кіровоградська обласна організація Української народної партії звернулася з відкритим листом до керівництва області, СБУ та Мін’юсту, у якому просить не реєструвати громадсько-політичну організацію «Інша Україна».

Текст листа має у своєму розпорядженні «Кіровоград.proUA.com».

«15 грудня в Кіровоградському прес-клубі відбулося знайомство з новою громадсько-політичною організацією «Другая Украина».

Одна з двох щойноприбулих представників «Другой Украины» («ДУ») – Оксана Шкода – в недавньому минулому координатор російської радикально-екстремістської організації «Евразийский Союз Молодежи», члени котрої, як ми пам’ятаємо, знівечили Державний Герб України, встановлений на Говерлі. Згідно пояснень керівника «ЄСМ», перейматися цим не варто, оскільки «рєбята просто пашалілі», щоб надати урок Вікторові Ющенку виключно «в воспітатєльних целях», це йому мовляв за те, що визнав героєм України Романа Шухевича, командира УПА.

Висловлюємо свою стурбованість із приводу викривленого сприйняття історії нашої країни: з боку представників «ДУ» прозвучало цілковите засудження воїнів УПА, зокрема крамола на присвоєння Роману Шухевичу звання національного героя тощо», – наголошується у зверненні.

«До речі, самого Президента України на офіційному заході шановна госпожа О.Шкода назвала «елємєнтарним баригой», зазначивши, що ще висловилася доволі м’яко. За тлумачним словником «барига» –  зневажл., це перекупник краденого, торговець-шахрай тощо. Так, звісно, у нас демократія та свобода слова, однак чи має людина моральне право у відкритих публічних політичних заявах називати першу особу держави зонівським жаргоном? Сам же В. Ющенко, за словами тої ж таки О. Шкоди, «уже третий год празднует Голодомор» – а це вже не тільки особиста образа Президентові, а й відверта неповага до всіх, хто так чи інакше постраждав від наслідків політичних репресій та голодоморів, до того ж суперечить закону про відповідальність за публічні заяви такого характеру», – йдеться у листі.

«Крім того, прямим чином порушуються статті Конституції України щодо територіальної цілісності нашої держави, – вважають автори звернення. – На глибоке переконання «ДУ», єдиноможливий шлях з сьогоднішньої прірви – федеративний устрій країни, зокрема проголошення автономії Закарпатської України, де нібито мешкає окремішній народ – русини. З цих претензійних заяв неозброєним оком видно, що політика «федеративності», «автономності» і т. д. спрямована на штучне роз’єднання споконвічно українських земель (а отже, і єдиного народу) з метою ще більшого послаблення державницького устрою України, її спроможності бути самостійною. Виникає закономірне питання: «кому це вигідно?» - і випливає конкретна відповідь: проросійсько налаштованим силам (до речі, на прес-конференції був цілком повно представлений кіровоградський осередок «Русского блока»). Та й у самому виступі «ДУ» звучали суто «ліві» позиції: двомовність, категоричний супротив НАТО, приєднання до Російської імперії (саме так), врешті-решт, неповага до національної історії, символіки і т.д.».

«Таким чином, ми звертаємося до голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, голови Кіровоградської обласної ради, Служби безпеки України та Міністерства юстиції України з проханням не реєструвати дану громадсько-політичну силу, а до усіх громадян України – не піддаватися подібному зомбуванню, а міркувати», – завершується лист.

Нагадаємо, презентація «Іншої України» відбулася у Кіровограді вчора, 15 грудня.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus