КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградські підприємства ріелтерської сфери, інжинірингу та надання послуг підприємцям є збитковими

0

Підприємства сфери операцій з нерухомим майном, оренди, інжинірингу та надання послуг підприємцям в Кіровограді є збитковими за результатами січня–жовтня 2008 року, повідомили «Кіровоград.proUA.com» у головному управлінні статистики області.

Проте, зазначили в ГУ, цей збиток зменшився на 9,9 млн. грн. і становив 7,2 млн. грн. головним чином за рахунок підприємств, які діяли у сфері права, бухгалтерського обліку, інжинірингу та надання послуг підприємцям.

Загалом, за інформацією управління, протягом січня–жовтня поточного року підприємства міста Кіровограда отримали прибутковий фінансовий результат у сумі 134,5 млн. грн., що склало дві третини прибутку підприємств області. Порівняно з відповідним періодом попереднього року фінансовий результат підприємств обласного центру збільшився на 111,7 млн. грн.

Значно поліпшили свій фінансовий результат підприємства з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води. Порівняно з січнем–жовтнем 2007р. їх фінансовий результат зріс на 54,4 млн.грн. або у 10,8 раза. Підприємства торгівлі; ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку змінили збитковий фінансовий результат на прибутковий у сумі 44,7 млн.грн. зокрема за рахунок підприємств оптової торгівлі і посередництва в оптовій торгівлі, які збільшили фінансовий результат у 5,6 раза, відзначають в управлінні статистики.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus