КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградська ОДА офіційно попередила мешканців області про загрозу знеструмлення, «знетеплення й зневоднення»

0

Кіровоградська обласна держадміністрація звернулася до жителів Кіровоградщини щодо необхідності своєчасної поточної оплати та термінового погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Цей документ оприлюднено на офіційному сайті адміністрації.

У ньому зокрема сказано, шр опалювальний сезон 2008/2009 року проходить у складних економічних умовах не тільки через фінансову кризу, а й через незадовільний стан розрахунків за житлово-комунальні послуги мешканцями області.

«У поточному опалювальному сезоні підприємствами ЖКГ не виконуються договірні зобов’язання по розрахунках за вже спожиті природний газ та електроенергію. Відповідно, зростає заборгованість за енергоносії і, як наслідок, існує постійна загроза відключення тепло- й водопостачальних підприємств від газо- та електропостачання», — підкреслено у звернені.

У документі наведено приклад Києва, який попри свою фінансову потужність став першою ластівкою у низці серйозних заходів із відключення боржників від тепла та газу.
«Подібна ситуація загрожує і Кіровограду та усім населеним пунктам області, якщо їхні мешканці негайно не розрахуються з боргами за спожитий газ, тепло та воду», сказано у зверненні.

У ньому також зазначено, що найголовнішим обов’язком керівників органів місцевого самоврядування на даний момент повинно стати забезпечення стабільного проходження опалювального сезону, контроль за своєчасною сплатою за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus