КРОПИВНИЦЬКИЙ

Моцний і Сухомлин привітали кіровоградських суддів

0

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Василь Моцний та голова Кіровоградської обласної ради Микола Сухомлин привітали суддів і працівників судів із День працівників суду, який відзначається сьогодні, 15 грудня.

Текст привітання має у своєму розпорядженні «Кіровоград.proUA.com».

«Судова гілка влади – це один з наріжних каменів фундаменту правової держави. Саме суд є тією інстанцією, до якої звертаються громадяни для захисту своїх прав і свобод. І від якості його роботи залежить рівень законності та правопорядку в державі,» − сказано, зокрема, у привітанні.

«Це накладає величезну відповідальність за ухвалення вами, шановні представники Феміди, неупереджених рішень. Адже від мудрості й виваженості цих рішень залежать не тільки віра людей у справедливість, а й значною мірою політична та економічна стабільність у державі.
Суд в Україні поступово набуває статусу суспільного арбітра, який не тільки здійснює правосуддя, а й упевнює моральні засади функціонування всіх гілок влади. Тому ми твердо переконані, що високий фаховий рівень суддів Кіровоградщини, ваші відданість своїй професії, принциповість і чесність й надалі сприятимуть реалізації верховенства права на теренах нашого краю,» — переконані керіники області.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus