КРОПИВНИЦЬКИЙ

Вінницька правозахисна група заявляє про масове побиття міліціонерами ув’язнених у Кіровоградській області

0

Вінницька правозахисна група заявляє про масове побиття співробітниками міліції поміщених і затриманих у Знам’янському ізоляторі тимчасового утримання Кіровоградської області.

Про це говориться в повідомленні прес-служби Вінницької правозахисної групи, текст якого має «Кіровоград.proUA.com».

За її інформацією, в ніч з 8 на 9 грудня співробітники районного відділення міліції при безпосередній участі старших офіцерів райвідділу побили групу осіб, які містилися в ізоляторі тимчасового утримання.
Вінницька правозахисна група відзначила, що за непідтвердженою інформацією в побитті брав участь підрозділ «Беркут».

За інформацією групи, після події по медичну допомогу звернулося 7 заарештованих, 2 з яких були госпіталізовані до місцевої лікарні з переломами кісток обличчя, ребер, черепномозковою травмою й іншими тілесними пошкодженнями.

Вінницька правозахисна група висловлює стурбованість тим, що, за її інформацією, побиті були фігурантами публікацій про системні грубі порушення їх прав на етапі досудового слідства. "Ми бачимо в побитті засуджених спробу тиску на жертви порушень прав людини", — говориться в заяві групи.

Вінницька правозахисна група заявила, що про інцидент повідомлено керівництву Кіровоградської обласної прокуратури й помічника міністра внутрішніх справ — працівника управління моніторингу дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ у Кіровоградської області Віктора Жученю.

Правозахисна група просить уповноваженого Верховної Ради з прав людину Ніну Карпачову відкрити провадження про насильство над заарештованими в Знамянськом ізоляторі тимчасового утримання. Вона також просить журналістів вимагати зустрічі із заарештованими й чекає від громадської ради з дотримання прав людини в діяльності управління МВС в Кіровоградської області ініціативи громадського розслідування повідомлення про порушення прав людини й інформування суспільства про його результати.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus