КРОПИВНИЦЬКИЙ

Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі Кіровоградщини склало 114 млн. дол. США

0

Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі Кіровоградщини в січні–жовтні 2008 року склало 114 млн. дол. США, повідомили «Кіровоград.proUA.com» в головному управлінні статистики в області.

За його даними, обсяг експорту протягом вказаного періоду становив 335 млн. дол. США, імпорту – 221 млн.

Експорт товарів здійснювався до 68 країн світу, при цьому до країн СНД було експортовано понад 60% обсягу експорту, у тому числі до Російської Федерації – 40%, країн ЄС – 22%, зазначили в управлінні.

У товарній структурі експорту переважали машини, устаткування та механізми – 42% загального обсягу експорту. На продукцію хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, жири та олії рослинного або тваринного походження, мінеральні продукти припадало третина всіх експортних поставок.

Відповідно до інформації головного управління, в січні–жовтні 2008 року до області надходили товари з 60 країн-партнерів, при цьому з країн СНД – 26% усіх товарів. Найбільші імпортні надходження спостерігалися з Малайзії (18%), Німеччини (16%) та Білорусі (15%).

Майже третина імпортованих товарів припадала на механічне та електричне обладнання, 19% – жири та олії рослинного або тваринного походження, 16% – продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, решта – готові харчові продукти, мінеральні продукти, недорогоцінні метали, текстиль тощо.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus